04 сәуір, 2021

АҚПАРАТТЫҚ МАҚАЛА

ЖБП, ЖБП және ЕҚ ПЦК аптасын өткізу туралы

26.04.2021 ЖЫЛДАН 30.04.2021 ЖЫЛҒА ДЕЙІН

Қазақмыс корпорациясының технологиялық колледжінде 26-30 сәуір аралығында жалпы білім беру пәндерінің, жалпы кәсіптік пәндердің және еңбекті қорғау пәндік-циклдік комиссиясының (ПЦК) апталығы өтті, Осы апта барысында “математика”, “физика” және “информатика” пәндері бойынша колледжішілік үш Олимпиада; “үздік слесарь – 2021” бір кәсіби шеберлік конкурсы; сыныптан тыс үш іс – шара – “What is missed?”ағылшын тілінде, оқушылардың “математика креативті идеяларда” атты жұмыстарының көрмесі және қазақ тіліндегі “Қасиетті сандардың құпиясы”дөңгелек үстелі. Сондай-ақ ГМ-11 және ТР-11 1 курс студенттері “Кім миллионер болғысы келеді?”Қарағанды облысының білім беруді дамыту ОӘО аясында.

Колледжішілік олимпиадаларды өткізу қорытындысы бойынша “Қазақмыс” корпорациясының Технологиялық колледжінің студенттері “математика” пәні бойынша үздік білім мен дағды көрсетті»:

2 орын – Бреус Эдгар Максимович (ГМ-11 тобы)

2 орын – Литвиненко Георгий Олегович (ГМ-11 тобы)

3 орын – Тілекен Даурен (ТР-11 тобы)

– “физика” пәні бойынша»:

1 орын – Вегеле Алексей Викторович (ГМ-11 тобы)

2 орын – Әуесхан Нұрбол (ТР-11 тобы)

3 орын – Литвиненко Георгий Олегович (ГМ-11 тобы)

– “информатика” пәні бойынша»:

1 орын – Вегеле Алексей (ГМ-11 тобы)

2 орын – Зигерт Данил (ГМ-11 тобы)

3 орын – Серікпай Бауыржан (ГМ-11 тобы)

“Үздік слесарь – 2021” байқауын өткізу қорытындысы бойынша “Қазақмыс” корпорациясының технологиялық колледжінің студенттері слесарлық-механикалық практика бойынша білімдері мен дағдыларының тамаша нәтижелерін көрсетті:

1 орын – Сабыржан Ернар (ГМ-21 тобы)

2 орын – Тепнадзе Анзор (ГМ-21 тобы)

3 орын – Соколов Никита (ГМ-21 тобы)

Сыныптан тыс іс-шаралар өте қызықты өткізілді

1. Креативті идеялардағы Математика атты оқушылар жұмыстарының көрмесі
  2. Викторина «What is missed?» – ТР-11 тобында
  3. Дөңгелек үстел «Қасиетті сандардың құпиясы» – МК-21 тобында

Қарағанды облысының білім беруді дамыту ОӘО аясында ” Кім миллионер болғысы келеді?”Қарағанды облысы колледждерінің оқушылары арасында ГМ-11 – бірінші курс студенттері-Вегеле Алексей и ТР – 11-Әуесхан Нұрбол да қатысты.

ПЦК апталығы өте нәтижелі өтті және ұйымдастырушыларда да, студенттерде де жағымды эмоциялар қалдырды. Instagram, Facebook және YouTube арнасы “Қазақмыс” корпорациясы колледжінің әлеуметтік желілеріне орналастырылды.

ЖБП, ЖПБ ПЦК төрайымы-Кузьмина Ксения Геннадьевна