10.12.2023 ж.

Жастарға мемлекеттің сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясаты туралы мағлұмат беру, сондай-ақ құқық қорғау қызметінің беделін арттыру мақсатында Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл қызметінің Ұлытау облысы бойынша департаментінің қызметкерлері «Сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілік мәдениетін қалыптастыру» тақырыбында колледж қызыметкерлерімен кездесу өткізді.
Лекторлар:
-Ұлытау облысының сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметінің Превенция басқармасының басшысы Уандыков Арлен Эрыкұлы;
-Ұлытау облысының сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметінің Превенция басқармасының басшысының орынбасары Қуанышбек Қайырбекұлы Абишев;
-Қазақстан журналистер одағының мүшесі, қалалық мәслихатының депутаты Дәулет Муратбекұлы Сейтпеков.
Кездесу барысында колледж қызыметкерлері сұрақтарын қойып, лекторлардан жан-жақты жауаптар алды.#техколледж